Style Switcher

Choose layout


Choose main color


Background patterns

Boxed layout only

Background images

Boxed layout only

Aquaparki

Wodne tory przeszkód, dmuchane parki wodne, dmuchańce na wodę, dmuchane atrakcje na wodę – czyli pompowane atrakcje, które mają za zadanie uatrakcyjnić klientom, turystom, czy mieszkańcom pobyt nad wodą. Dmuchane tory przeszkód na baseny, kąpieliska, zalewy, jeziora, stawy, do aquaparków, parków wodnych itd. – przeczytaj pierwszy w Polsce artykuł tak kompleksowo opisujący tego typu produkty.

Mszczonów to miasto dobrze znane miłośnikom wodnych atrakcji. Teraz pojawił się tu Deepspot, czyli miejsce posiadające najgłębszy basen do nauki i ćwiczenia nurkowania na świecie. Jak długo tytuł taki będzie należał do basenu w Mszczonowie? Otóż nie długo, ale dobre i to. 

Najwyżej położony basen 360 stopni znajduje się w …? Tak! W Dubaju. Konstrukcyjnie jest to tzw. basen przelewowy, zbudowany tak celowo, by w pełni wykorzystać zalety widoku dookoła 50 piętra podniebnego kompleksu basenowo-hotelowego Aura Skypool.

Suntago Wodny Świat to chyba najbardziej wyczekiwany przez rodziny z dziećmi obiekt w 2020 roku. Jak wyglądają baseny i sauny w największym zadaszonym parku wodnym w całej Europie? Przekonaj się. Poniżej także podstawowe informacje.

Mata antypoślizgowa do basenu, miękka mata gumowa, pianka pod basen, to niezupełnie te same produkty do identycznego zastosowania, ale wspólnym mianownikiem, który je łączy jest troska o bezpieczeństwo dzieci w basenie czy raczej nad basenem (przy basenie). A troską pod tym względem mogą wykazać się nie tylko rodzice, ale też zarządcy obiektów z basenami. Rodzice

Choć Aquapark Reda wystartował w 2016 roku, to w tym krótkim czasie – a paradoksalnie, być może nawet jeszcze przed startem  – zapracował na miano obiektu typu „must-see”, dla każdej rodziny odwiedzającej polskie wybrzeże. Tym, co tak skutecznie przyciąga klientów są niewątpliwie rekiny, od których goście Aquaparku oddzieleni są jedynie cienką warstwą szyby.

Budowa Parku Wodnego Suntago Wodny Świat to pierwszy etap jeszcze większego przedsięwzięcia — budowy parku rozrywki “Park of Poland”. Ma on być największym a przy tym pierwszym parkiem rozrywki na tak ogromną skalę nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo – Wschodniej. Plany inwestora robią ogromne wrażenie, jednak tym razem projekt nie pozostanie jedynie w sferze

Basen beztekstylny, poszukiwany przez coraz większą liczbę internautów. Nazwa brzmi dość tajemniczo, sugeruje poniekąd odpowiedź na pytanie, jak „wygląda basen beztekstylny”. Zobacz zdjęcia i przeczytaj, jak wygląda basen beztekstylny, „z czego jest zrobiony” i dlaczego tak właśnie jest nazywany. Dowiedz się też, czym jest strefa beztekstylna.  

Cykliczne wieczory Ladies Night w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim w Warszawie to oferta skierowana wyłącznie dla Pań. W poniedziałki od godziny 21:00 do 23:30 w kompleksie basenów i saun przy ulicy  Jagiellońskiej w Warszawie obowiązuje tzw. strefa beztekstylna. Wyjaśniamy skąd pomysł na taką formułę wieczorów, oraz rozwiewany wszelkie wątpliwości związane z jej założeniami. Jeśli jesteś

Baseny Tropikalne Binkowski Resort – to projekt, na którym skorzystają nie tylko mieszkańcy Kielc i regionu, ale także miejsce, które przyciągnie gości z całej Polski i nie tylko. Przedstawiamy ambitne plany związane z realizacją tego ogromnego przedsięwzięcia. Dowiedz się jak będzie wyglądał ten tropikalny park wodny, oraz gdzie i kiedy powstanie. 

Ciekawe spojrzenie na Aquapark Wrocław – materiał filmowy ukazujący kompleks wodny z perspektywy odwiedzającego. Autorem jest młody twórca Maciej Ławniczak, który zwiedził Aquapark Wrocław z paczką znajomych. Choć film trwa niespełna 3 minuty po jego obejrzeniu możemy powiedzieć, że “byliśmy tam w środku” z autorem i jego znajomymi.