Style Switcher

Choose layout


Choose main color


Background patterns

Boxed layout only

Background images

Boxed layout only

Inne

Balie ogrodowe, sauny, w tym te w kształcie beczki, cieszą się w Polsce od kilkunastu miesięcy coraz większym zainteresowaniem. Polacy, którzy doświadczyli jak wszyscy, różnego rodzaju ograniczeń w związku z pandemią coraz chętniej inwestują w swoje domy i ogrody. Zdecydowanie wzrasta zainteresowania baliami ogrodowymi jak i liczba ich producentów. Wszystko po to, by spędzanie tu

Ogrzewanie najbliższego otoczenia basenu w ogrodzie za pomocą promienników podczerwieni to doskonałe rozwiązanie, które zapewnić może przedłużony sezon kąpielowy. Dzięki nim cieszyć się można ciepłem więc i relaksem wokół basenu nawet w chłodniejsze dni. Promiennik podczerwieni przy basenie są skuteczne, energooszczędne i emitują przyjemne, naturalne ciepło, które odczuwa się bezpośrednio na skórze. 

Choć Aquapark Reda wystartował w 2016 roku, to w tym krótkim czasie – a paradoksalnie, być może nawet jeszcze przed startem  – zapracował na miano obiektu typu „must-see”, dla każdej rodziny odwiedzającej polskie wybrzeże. Tym, co tak skutecznie przyciąga klientów są niewątpliwie rekiny, od których goście Aquaparku oddzieleni są jedynie cienką warstwą szyby.

Sauna dwuosobowa to rozwiązanie, którego zakup warto w niektórych przypadkach rozważyć i to z kilku powodów.  Dwuosobowa sauna zmieści się bez problemów w mieszkaniu, niewielkiej piwnicy, czy na balkonie. Sauny dla dwóch osób są też nieporównywalnie tańsze niż duże, kilkuosobowe sauny. Mają też oczywiście pewne ograniczenia.

Konfigurator sauny – w kilka sekund określ swoje potrzeby, to jak chcesz, by wyglądała twoja sauna, jakie powinna mieć wymiary, z jakiego drewna powinna być zbudowana, a nawet jaki kolor preferujesz. Wszystko w kilkadziesiąt sekund i od razu poznasz przybliżony koszt sauny. Możesz też od razu dokonać zakupu.