Style Switcher

Choose layout


Choose main color


Background patterns

Boxed layout only

Background images

Boxed layout only

Inne

Balie ogrodowe, sauny, w tym te w kształcie beczki, cieszą się w Polsce od kilkunastu miesięcy zwiększonym zainteresowaniem. Polacy, którzy doświadczyli jak wszyscy, różnego rodzaju ograniczeń w związku z pandemią coraz chętniej inwestują w swoje domy i ogrody, ale też w aranżację własnych mieszkań, a nawet balkonów. Wszystko po to, by spędzanie tu czasu było

Choć Aquapark Reda wystartował w 2016 roku, to w tym krótkim czasie – a paradoksalnie, być może nawet jeszcze przed startem  – zapracował na miano obiektu typu „must-see”, dla każdej rodziny odwiedzającej polskie wybrzeże. Tym, co tak skutecznie przyciąga klientów są niewątpliwie rekiny, od których goście Aquaparku oddzieleni są jedynie cienką warstwą szyby.

Konfigurator sauny – w kilka sekund określ swoje potrzeby, to jak chcesz, by wyglądała twoja sauna, jakie powinna mieć wymiary, z jakiego drewna powinna być zbudowana, a nawet jaki kolor preferujesz. Wszystko w kilkadziesiąt sekund i od razu poznasz przybliżony koszt sauny. Możesz też od razu dokonać zakupu.