Style Switcher

Choose layout


Choose main color


Background patterns

Boxed layout only

Background images

Boxed layout only

Polecane

Jak zwiększyć komfort korzystania z własnego basenu lub wanny spa w upalne dni? Jedna z propozycji to pergole do ogrodu z basenem. Choć większość osób kupuje pergole z myślą o miesiącach letnich, to na rynku dostępne są też modele, które pozwalają spędzać w ogrodzie więcej czasu także jesienią, a nawet zimą. Jak to możliwe? Cała

Bezwzględny dla zanieczyszczeń w basenie, a zarazem „posłuszny” wobec właściciela – odkurzacz basenowy Dolphin M600. Na pierwszy rzut oka, może wydawać się gadżetem przepełnionym inteligentnymi funkcjami, ale już pierwszych kilka dni z aplikacją do zarządzania jego pracą, utwierdza w przekonaniu, że taki zakup, to inwestycja w oszczędność czasu i niezmącone niczym utrzymanie czystości w basenie.

Basen poliestrowy to jedno najczęściej wybieranych rozwiązań do przydomowych ogrodów, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Z czego – poza przystępną ceną – wynika popularność basenów poliestrowych oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze niecki basenowej tego typu, pokazujemy na przykładzie popularnych w wielu krajach basenów poliestrowych SetoPOOLS.