Style Switcher

Choose layout


Choose main color


Background patterns

Boxed layout only

Background images

Boxed layout only

Wokół sauny

Sauna z bursztynu została zbudowana w Połądze na Litwie. Do jej wybudowania użyto ponoć około trzech ton bursztynu. Poza niesamowitym wyglądem, ma też unikalne właściwości lecznicze. Od pierwszego tygodnia stała się hitem, a zainteresowanie nią przerosło najśmielsze oczekiwania zaangażowanych w projekt inwestorów.

Czapka do sauny – czy warto ją kupić i używać podczas saunowania? Czy używanie filcowej czapki do sauny jest wskazane? Gdzie kupić czapkę do sauny. Czapki do sauny z nadrukiem reklamowym – okazja na dotarcie z marką do właściwego klienta? Te i inne zagadnienia w dzisiejszym artykule.

Fitosauna (nazywana także fitobeczką), coraz częściej pojawia się w domach Polaków. Jak działa fitosauna, ile kosztuje, gdzie kupić i jak używać fitosauny?

Najpopularniejsze i najczęściej użytkowane są 4 modele saun – sucha, mokra, parowa oraz sauna infrared. Jednak oprócz tych głównych typów spotykane są inne sauny, w których elementem leczniczym jest nie tylko wysoka temperatura, ale również dodatkowe akcesoria, np. bania ruska

Co to jest kapsuła floatingowa, floating, sesje floatingowe. Jakie są ceny kapsuł floatingowych, gdzie można kupić komory floatingowe, jak działają, kto korzysta z kapsuł floatingowych. Rynek i producenci kapsuł floatingowych. Nasze wprowadzenie.

Konfigurator sauny – w kilka sekund określ swoje potrzeby, to jak chcesz, by wyglądała twoja sauna, jakie powinna mieć wymiary, z jakiego drewna powinna być zbudowana, a nawet jaki kolor preferujesz. Wszystko w kilkadziesiąt sekund i od razu poznasz przybliżony koszt sauny. Możesz też od razu dokonać zakupu.

Choć do wygodnego przebywania w saunie wystarczy odpowiedni piec, drewniane ławki oraz kilka akcesoriów dodatkowych, producenci nowoczesnych saun idą z duchem czasu i oferują innowacyjne rozwiązania, które mają zwiększać komfort kąpieli. Ekskluzywne sauny- choć są sporo droższe od modeli podstawowych, znajdują uznanie wśród bardziej wymagających klientów.

Sauna to doskonałe miejsce dla zdrowia i relaksu, jednak aby służyła bezproblemowo przez długie lata, trzeba ją odpowiednio konserwować i czyścić. Warto bowiem pamiętać, że jest to konstrukcja wykonana z drewna nieustannie poddawanego działaniu wysokich temperatur i wilgoci. Jak dbać o saunę?

Ciekawą alternatywą dla sauny ogrodowej w postaci domku lub beczki może być balia ogrodowa, której korzystne dla zdrowia właściwości wykorzystywane są od tysięcy lat. Z balii do dziś powszechnie korzystają mieszkańcy krajów skandynawskich, Rosji, Chin i Japonii.

Zarówno kąpiel w łaźni parowej, jak i w saunie parowej to formy dbania o zdrowie i dobre samopoczucie, z których korzystano już w czasach starożytnych. Dzisiaj, gdy formy naturalnego dbania o zdrowie powracają do łask, zarówno łaźnia, jak i sauna cieszą się stale rosnącą popularnością.

Korzystając z sauny publicznej, która nie znajduje się w naszym domu, musimy mieć świadomość, że nie jesteśmy w saunie sami. Jak zachowywać się w saunie? Koniecznie trzeba przestrzegać zasad zarówno tych, które znajdują się w regulaminie danego miejsca, jak i ogólnie przyjętych “zasad saunowania”.  Jak zachowywać się w saunie publicznej Każda sauna publiczna ma swój

Choć producenci saun oferują szeroki wybór gotowych modeli dostosowanych do różnych pomieszczeń i w różnych cenach, w wielu mieszkaniach i domach nie ma możliwości postawienia gotowej sauny. Kto chce cieszyć się gorącymi kąpielami we własnych czterech ścianach, musi zlecić budowę sauny od podstaw profesjonalistom. Najpierw jednak trzeba mieć projekt. Jaki będzie lepszy – gotowy czy