Style Switcher

Choose layout


Choose main color


Background patterns

Boxed layout only

Background images

Boxed layout only

Współpraca

Współpraca - Baseny i Sauny . Jak pracujemy z klientami

Współpraca – Baseny i Sauny 

Główną formą współpracy jaką rekomendujemy są artykuły poświęcone producentom, firmom wykonawczym działających w branżach basenów i saun.

W działach Baseny oraz Sauny prezentujemy firmy, które zajmują się konkretnym zagadnieniem, produktem, technologią budowy basenów, saun lub akcesoriów.

 

Zobacz statystyki strony Baseny i Sauny i Kontakt >>>

 

Treści, które powstają przy udziale naszych klientów są jednocześnie poszukiwane i z zainteresowaniem “przyswajane” przez naszych czytelników – zawierają interesujące ich, przydatne informacje. 

 

To dzięki takim treściom przykładowo osoby obawiające się o wpływ pogody na korzystanie z basenu, przeczytać mogą o alternatywie jaką są zadaszenia basenowe, osoby będące na wcześniejszym etapie procesu decyzyjnego dowiedzieć się o materiałach z jakich budowane są baseny, a zwolennicy bardziej naturalnych rozwiązań, zastanowić się czy ich potrzeby spełnią tzw. stawy kąpielowe.

Wiemy jak ważna jest należyta prezentacja pracy naszych klientów, dlatego zapewniamy im profesjonalną oprawę – wyeksponowanie pięknych, wysokojakościowych zdjęć dostarczonych przez klienta, lub wykonanych przez nas specjalnie na potrzeby publikacji na Basenyisauny.pl

 

Współpraca – Baseny i Sauny

Nasi czytelnicy

Statystyki potwierdzają, że taki sposób prezentacji treści zapewnia nam dotarcie do właściwych osób. Tzw. współczynnik odrzuceń (procent osób, które po przeczytaniu jednego artykułu opuściły stronę) waha się w granicach 5 %. Możemy więc z naszymi klientami uznać, że treści na jakie trafiają czytelnicy na naszej stronie są dla nich interesujące, a osoby te są zdeterminowane, by pozyskać jak najwięcej interesujących je informacji.

 

Nasi czytelnicy to potencjalni klienci, którzy zdecydowali się już na budowę basenu lub sauny, a aktualnie są na etapie poszukiwanie informacji o dostępnych na rynku rozwiązaniach, firmach budowlanych, wykonawczych, producentach. 

Basenyisauny.pl – portal wąskotematyczny 

Większość czytelników, trafia na nasze artykuły z wyszukiwarki Google. W połączeniu z tytułami jakie nadajemy naszym treściom, nie może być mowy o przypadkowych przejściach, czy wprowadzaniu czytelnika w błąd tytułem, który może mieć niewiele wspólnego z zawartością całego artykułu. Także domena naszego serwisu nie pozostawia czytelnikom najmniejszych wątpliwości z jakiego rodzaju treściami będą meli styczność po przejściu na stronę Basenyisauny.pl

 

sesje foto baseny i saunyfilmy na baseny i sauny Sesje fotograficzne i nagrania wideo dla klientów Basenyisauny.pl. Możliwość wzbogacenia artykułów dedykowanymi materiałami foto i video.

Mamy możliwość umówienia się na dedykowaną sesję, w trakcie której do artykułów zrobimy zdjęcia przedstawiające realizacje czy produkty naszego klienta. Podczas sesji rejestrujemy też materiał wideo, który następnie montujemy w krótki film przeznaczony do publikacji w artykule.

 

Zdjęcia 360 stopni – baseny, sauny, parki wodne/aquaparki

Chwyć myszką na zdjęciu i przeciągaj w różnych kierunkach lub przeciągaj palcem w różnych kierunkach na smartfonie

Dzięki użyciu specjalnej kamery, w lokalizacji wskazanej przez klienta możemy zrealizować sesję ze zdjęciami 360 stopni. Dzięki takiej formie prezentacji potencjalni klienci firm, z którymi współpracujemy, będą mogli nie tylko przeczytać o ich produktach i realizacjach w artykule, ale poczuć się jakby sami byli w miejscu, które chce im pokazać nasz klient (np. w saunie, przy pięknym basenie, czy pod praktycznym zadaszeniem basenowym).

Wideo z produktem klienta na Baseny i Sauny 

Nagrywamy materiał wideo u klienta, a następnie montujemy z niego krótki angażujący film, prezentujący produkty lub realizacje firmy.

Zdjęcia do artkułów oraz do wykorzystania przez klienta

Kolejną z możliwością, jest wykonanie profesjonalnych zdjęć produktów, czy realizacji klienta. Służą one do zobrazowania tematu poruszanego w artykule klienta, mogą być też przekazane klientowi z celu użycia np. na jego stronie www, czy na FB.

wygląd drewna cedrowego z bliska

 

Prowadzisz firmę wykonawczą? Produkujesz baseny lub/i sauny? Oferujesz akcesoria do basenów lub saun? Masz produkt, o którym warto powiedzieć potencjalnym klientom? Jesteś dumny z dotychczasowych realizacji basenów lub saun? Napisz do nas:

[email protected]

No votes yet.
Proszę czekać